
Informujemy, że odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady niebezpieczne zostaną odebrane we wrześniu 2023r. przez gminą spółkę ”Czyste Kociewie”.

Informujemy, że odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady niebezpieczne zostaną odebrane we wrześniu 2023r. przez gminą spółkę ”Czyste Kociewie”.
Widzisz, że ktoś wyrzuca odpady w lesie,
zadzwoń na numer alarmowy!
Informujemy, że w czerwcu 2026 r. na terenie Gminy Starogard Gdański odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych,[…]
Drodzy Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański! To już ostatnia prosta! Zbliża się wielki finał ogólnopolskiej zbiórki zużytego[…]