Harmonogram wymiany pojemników na odpady komunalne

08.09.2020

W związku z wyborem nowego wykonawcy usługi odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców gminy w sektorze nr I (Koteże, Nowa Wieś Rzeczna, Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin) oraz sektorze nr III (Ciecholewy, Janin, Kokoszkowy, Krąg, Linowiec, Okole, Siwiałka, Trzcińsk, Żabno), w najbliższym czasie nastąpi wymiana pojemników na odpady.

Dotychczasowy wykonawca – przedsiębiorstwo Starkom Sp. z o. o. będzie zabierać pojemniki w ostatnim dniu odbioru poszczególnych frakcji odpadów, zgodnie z harmonogramem obowiązującym do 30 września 2020 r.

W miejsce pojemnika danej frakcji przedsiębiorstwo STARKOM Sp. z o.o. pozostawi worek, który będzie służył do gromadzenia odpadów, do czasu dostarczenia zestawu pojemników przez nowego wykonawcę – GPK Skarszewy.

Dostarczenie nowych pojemników przez GPK Skarszewy nastąpi według następującego harmonogramu:

  • Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin – 22.09.2020 r. ( wtorek)
  • Koteże, Nowa Wieś Rzeczna – 23.09.2020 r. ( środa)
  • Kokoszkowy, Ciecholewy, Janin, Siwiałka, Trzcińsk – 26.09.2020 r. (sobota)
  • Krąg, Okole, Żabno, Linowiec – 27.09.2020 r. ( niedziela)

W miejscowościach położonych w sektorze nr IV (Brzeźno Wielkie, Klonówka, Kolincz, Rywałd, Szpęgawsk, Zduny ) oraz w sektorze nr II (Owidz, Barchnowy, Dabrówka, Jabłowo, Janowo, Lipinki Szlacheckie) nie będzie wymiany pojemników.

Do kosza, nie do lasu!

Widzisz, że ktoś wyrzuca odpady w lesie,
zadzwoń na numer alarmowy!

997

Komunikaty

Czy złożyłeś już sprawozdanie?

01.12.2021

Przypominamy o powinności składania sprawozdań o ilości odpadów frakcji „ BIO ‘’ poddanych kompostowaniu w roku[…]

Więcej

Formularz deklaracji dostępny na platformie ePUAP

28.06.2021

Wzór deklaracji został opublikowany w centralnym repozytorium wzorów dokumentów elektronicznych. Deklaracja jest dostępna dla mieszkańców na[…]

Więcej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

23.03.2021

Urząd Gminy Starogard Gdański zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia[…]

Więcej