Harmonogram wymiany pojemników na odpady komunalne

08.09.2020

W związku z wyborem nowego wykonawcy usługi odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców gminy w sektorze nr I (Koteże, Nowa Wieś Rzeczna, Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin) oraz sektorze nr III (Ciecholewy, Janin, Kokoszkowy, Krąg, Linowiec, Okole, Siwiałka, Trzcińsk, Żabno), w najbliższym czasie nastąpi wymiana pojemników na odpady.

Dotychczasowy wykonawca – przedsiębiorstwo Starkom Sp. z o. o. będzie zabierać pojemniki w ostatnim dniu odbioru poszczególnych frakcji odpadów, zgodnie z harmonogramem obowiązującym do 30 września 2020 r.

W miejsce pojemnika danej frakcji przedsiębiorstwo STARKOM Sp. z o.o. pozostawi worek, który będzie służył do gromadzenia odpadów, do czasu dostarczenia zestawu pojemników przez nowego wykonawcę – GPK Skarszewy.

Dostarczenie nowych pojemników przez GPK Skarszewy nastąpi według następującego harmonogramu:

  • Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin – 22.09.2020 r. ( wtorek)
  • Koteże, Nowa Wieś Rzeczna – 23.09.2020 r. ( środa)
  • Kokoszkowy, Ciecholewy, Janin, Siwiałka, Trzcińsk – 26.09.2020 r. (sobota)
  • Krąg, Okole, Żabno, Linowiec – 27.09.2020 r. ( niedziela)

W miejscowościach położonych w sektorze nr IV (Brzeźno Wielkie, Klonówka, Kolincz, Rywałd, Szpęgawsk, Zduny ) oraz w sektorze nr II (Owidz, Barchnowy, Dabrówka, Jabłowo, Janowo, Lipinki Szlacheckie) nie będzie wymiany pojemników.

Do kosza, nie do lasu!

Widzisz, że ktoś wyrzuca odpady w lesie,
zadzwoń na numer alarmowy!

997

Komunikaty

UWAGA! ODBIÓR GABARYTÓW

30.08.2023

Informujemy, że najbliższa zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Starogard Gdański odbędzie się we wrześniu 2023[…]

Więcej

Eco harmonogram – darmowa aplikacja mobilna

03.07.2023

Oddajemy do Państwa dyspozycji darmową aplikację mobilną Eco harmonogram. Narzędzie to wspomaga mieszkańców, wyszukując harmonogram wywozu[…]

Więcej

”Czyste Kociewie” nowy odbiorca odpadów komunalnych

03.07.2023

Spółka ” Czyste Kociewie” od 3 lipca 2023 r. rozpoczęła odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy[…]

Więcej