UWAGA!

12.02.2024

MIESZKAŃCY OS. POLANKA W ROKOCINIE

PROSIMY O KORZYSTANIE Z PODSTAWIONYCH POJEMNIKÓW ZBIORCZYCH NA ODPADY.

O ZMIANACH BĘDZIEMY INFORMOWAĆ

MIESZKAŃCY ROKOCINA, MIESZKAJĄCY NA OS. POLANKA

Na czas remontu drogi w Rokocinie, os. Polanka od dnia 10.02.2024r. do dnia 30.04.2024r. zostaną podstawione pojemniki zbiorcze na odpady w pobliżu skarpy.

W związku z brakiem możliwości odbioru odpadów od mieszkańców mieszkających przy remontowanej drodze, prosimy o segregowanie i wyrzucanie tymczasowo odpadów do pojemników zbiorczych.

Do kosza, nie do lasu!

Widzisz, że ktoś wyrzuca odpady w lesie,
zadzwoń na numer alarmowy!

997

Komunikaty

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz odzieży i tekstyliów

22.05.2026

Informujemy, że w czerwcu 2026 r. na terenie Gminy Starogard Gdański odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych,[…]

Więcej

Majówka w Grodzisku Owidz

29.04.2026
Więcej

Wielki Finał Zbiórki Zużytego Oleju – Wspieraj Szkoły i Zdobądź Nagrody!

20.03.2026

Drodzy Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański! To już ostatnia prosta! Zbliża się wielki finał ogólnopolskiej zbiórki zużytego[…]

Więcej